Раткапни Versaco - Luxury 16" 3505 ЦЕНА: 900 ден
Раткапни Versaco - Royal RC 15" 5158 ЦЕНА: 1,050 ден

Раткапни Versaco – Royal RC 14″ 5141

Достапен

Шифра:5141

ЦЕНА: 1,000 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Versaco – Royal RC 14″ 5141

Тежина 1.95 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Royal RC 14″ 5141”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе