Нема на залиха
Раткапни Versaco Rapid NC SB 15" - 8975 ЦЕНА: 1,500 ден
Патосници GUMEX VW Polo (2017-) 221171 ЦЕНА: 1,657 ден

Раткапни Versaco Rapid NC SB 16″ – 8982

Нема на залиха

Шифра:8982

ЦЕНА: 1,714 ден

Големина: 16"

Нема на залиха

Ratkapni Versaco Rapid NC SB 16″ – 8982

Тежина 2.5 кг
Големина

16"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco Rapid NC SB 16″ – 8982”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе