Нема на залиха
Раткапни Versaco Rapid NC SB 15" - 8975 ЦЕНА: 1,160 ден
Патосници GUMEX VW Polo (2017-) 221171 ЦЕНА: 1,470 ден 1,323 ден

Раткапни Versaco Rapid NC SB 16″ – 8982

Не е достапен

Шифра:8982

ЦЕНА: 1,290 ден

Големина: 16"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco Rapid NC SB 16″ – 8982

Тежина 2.50 kg
Големина

16"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco Rapid NC SB 16″ – 8982”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе