Попуст
Раткапни Versaco Esprit RC BC 16" - 8746 ЦЕНА: 1,290 ден 1,161 ден
Раткапни Versaco Rapid NC SB 15" - 8975 ЦЕНА: 1,160 ден 1,044 ден

Раткапни Versaco Rapid NC SB 14″ – 8968

Достапен

Шифра:8968

ЦЕНА: 1,100 ден 990 ден

Спореди

Ratkapni Versaco Rapid NC SB 14″ – 8968

Тежина 2.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco Rapid NC SB 14″ – 8968”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе