Раткапни Versaco - Master 13" 8047 ЦЕНА: 640 ден
Раткапни Versaco - Master 15" 8283 ЦЕНА: 800 ден

Раткапни Versaco – Master 14″ 8160

Достапен

Шифра:8160

ЦЕНА: 700 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Versaco – Master 14″ 8160

Тежина 1.95 kg
Големина

14"

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Master 14″ 8160”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA3Сите типови2003-2009
Врати се горе