Раткапни Versaco - Luxury 15" 8375 ЦЕНА: 1,071 ден
Раткапни Versaco - Royal RC 14" 5141 ЦЕНА: 1,357 ден

Раткапни Versaco – Luxury 16″ 3505

Има на залиха

Шифра:3505

ЦЕНА: 1,357 ден

Големина: 16"

Ratkapni Versaco – Luxury 16″ 3505

Тежина 2.2 кг
Големина

16"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Luxury 16″ 3505”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе