Раткапни Versaco - Luxury 15" 8375 ЦЕНА: 800 ден
Раткапни Versaco - Royal RC 14" 5141 ЦЕНА: 1,000 ден

Раткапни Versaco – Luxury 16″ 3505

Достапен

Шифра:3505

ЦЕНА: 900 ден

Големина: 16"
Спореди

Ratkapni Versaco – Luxury 16″ 3505

Тежина 2.20 kg
Големина

16"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Luxury 16″ 3505”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе