Раткапни Versaco - Kristal 14" 945 ЦЕНА: 1,000 ден
Раткапни Versaco - Kristal 16" 952 ЦЕНА: 1,150 ден

Раткапни Versaco – Kristal 15″ 9163

Достапен

Шифра:9163

ЦЕНА: 1,050 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – Kristal 15″ 9163

Тежина 1.95 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Kristal 15″ 9163”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе