Нема на залиха
Раткапни Versaco - Espirit RC 15" 1839 ЦЕНА: 1,500 ден
Раткапни Versaco - Active RC 14" 1709 ЦЕНА: 1,357 ден

Раткапни Versaco – Espirit RC 16″ 1846

Нема на залиха

Шифра:1846

ЦЕНА: 1,714 ден

Големина: 16"

Нема на залиха

Ratkapni Versaco – Espirit RC 16″ 1846

Тежина 2.2 кг
Големина

16"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Espirit RC 16″ 1846”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе