Нема на залиха
Раткапни Versaco – Spark 14″ црни 207 ЦЕНА: 1,071 ден
Раткапни Versaco – Active RC 14″ црни 1785 ЦЕНА: 1,429 ден

Раткапни Versaco – Dynamic 14″ црни 290

Нема на залиха

Шифра:290

ЦЕНА: 1,071 ден

Големина: 14"

Нема на залиха

Ratkapni Versaco – Dynamic 14″ black 290

Тежина 1.95 кг
Големина

14"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Dynamic 14″ црни 290”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе