Нема на залиха
Раткапни Versaco – Luxury 13″ црни 153 ЦЕНА: 750 ден
Раткапни Versaco – Spark 14″ црни 207 ЦЕНА: 1,050 ден

Раткапни Versaco – Dynamic 13″ црни 177

Не е достапен

ЦЕНА: 750 ден

Големина: 13"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Dynamic 13″ Black 177

Тежина 1.60 kg
Големина

13"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Dynamic 13″ црни 177”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе