Раткапни Versaco - Comfort 13" 8146 ЦЕНА: 650 ден
Раткапни Versaco - Comfort 15" 8382 ЦЕНА: 800 ден

Раткапни Versaco – Comfort 14″ 8269

Достапен

Шифра:8269

ЦЕНА: 700 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Versaco – Comfort 14″ 8269

Тежина 1.95 kg
Боја

Силвер

Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Comfort 14″ 8269”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе