Раткапни Versaco - Active RC 15" 1716 ЦЕНА: 1,330 ден
Раткапни Versaco - Luxury 13" 8139 ЦЕНА: 800 ден

Раткапни Versaco – Active RC 16″ 1723

Има на залиха

Шифра:1723

ЦЕНА: 1,465 ден

Големина: 16"

Ratkapni Versaco – Active RC 16″ 1723

Тежина 2.20 кг
Големина

16"

Боја

Силвер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Active RC 16″ 1723”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе