Раткапни Versaco - Active RC 15" 1716 ЦЕНА: 1,050 ден
Раткапни Versaco - Luxury 13" 8139 ЦЕНА: 650 ден

Раткапни Versaco – Active RC 16″ 1723

Достапен

Шифра:1723

ЦЕНА: 1,200 ден

Големина: 16"
Спореди

Ratkapni Versaco – Active RC 16″ 1723

Тежина 2.20 kg
Големина

16"

Боја

Силвер

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Active RC 16″ 1723”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе