Раткапни Versaco - Espirit RC 16" 1846 ЦЕНА: 1,200 ден
Раткапни Versaco - Active RC 15" 1716 ЦЕНА: 1,050 ден

Раткапни Versaco – Active RC 14″ 1709

Достапен

Шифра:1709

ЦЕНА: 1,000 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Versaco – Active RC 14″ 1709

Тежина 1.90 kg
Големина

14"

Боја

Силвер

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Active RC 14″ 1709”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе