Прскалка АЛТА 7000 Витон АЛ4020 007489 ЦЕНА: 2,635 ден
Прскалка АЛТА 15000 Витон АЛ7200Ф 007492 ЦЕНА: 3,188 ден

Прскалка АЛТА 7000 Витон АЛ4020Ф 007491

Достапен

Шифра:007491

ЦЕНА: 2,853 ден

Спореди

Prskalka ALTA 7000 Viton AL4020F 007491

Тежина 2.1 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Прскалка АЛТА 7000 Витон АЛ4020Ф 007491”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе