Нема на залиха
Прскалка АЛТА 1500 Витон АЛ4000 007487 ЦЕНА: 800 ден
Прскалка АЛТА 7000 Витон АЛ4020 007489 ЦЕНА: 2,790 ден

Прскалка АЛТА 2000 Витон ПЕНА АЛ4002 007490

Нема на залиха

Шифра:007490

ЦЕНА: 1,180 ден

Нема на залиха

Prskalka ALTA 2000 Viton PENA AL4002 007490

  • Нерѓосувачки челик AISI 316 
  • Безбедносна рачка
  • Вентил кој долго го држи притисокот
  • Распрскувач на пена
  • Макс. капацитет 2 лит
  • Притисок 2 бара
Тежина 0.480 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Прскалка АЛТА 2000 Витон ПЕНА АЛ4002 007490”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе