SONAX Антимаглин спреј 500мл. - 355241 ЦЕНА: 557 ден
PRAXIS Компресорска пумпа 140psi 12V - 61018 ЦЕНА: 1,143 ден

PRAXIS Универзална заштита за вет. стакло – 32807

Има на залиха

Шифра:32807

ЦЕНА: 429 ден

PRAXIS Univerzalna zastita za vet. staklo – 32807

Универзална заштита за ветробранско стакло и ретровизори. Водоотпорен материјал и УВ заштита, внатрешноста од мек материјал за да не го оштети возилото.

Сигурна заштита од сонце, измет, лоши временски услови, прашина, мраз и снег..

Тежина 0.4 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе