PRAXIS Микрофибер крпа плус - 4219 ЦЕНА: 349 ден
PRAXIS Страничен организер за складирање - 33221 ЦЕНА: 299 ден

PRAXIS Универзален организер за седиште во автомобил – 33223

Има на залиха

Sku:33223

ЦЕНА: 499 ден

Спореди

PRAXIS Univerzalen organizer za sediste vo avtomobil – 33223
Најдобриот организер за вашето шише за вода, ајфон/таблет, клучеви, пенкало и друг канцелариски материјал. По потполност искористете го вашиот простор. Дизајнирано за се да ви биде при рака.
Одржувајте го вашиот автомобил чист и уреден. Димензии 65×41 cm. Специјален дел за чување на вашите пијалоци ладни.

Weight 0.337 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top