PRAXIS Пепелник за во автомобил со ЛЕД - 23205 ЦЕНА: 299 ден
PRAXIS Нитрилни ракавици за еднократна употреба (S) 100 ком. - 13036 ЦЕНА: 600 ден

PRAXIS Штитник за седиште – 33222

Има на залиха

ЦЕНА: 199 ден

Спореди

PRAXIS Stitnik za sediste – 33222
Заштитете го седиштето во автомобилот и воедно ќе заштедите време од постојано чистење на седиштето.
Универзална големина пасува на сите возила.
Едноставно за монтирање и демонтирање. Произведено со највисоки стандарди за квалитет, безбедност и доверливост
Нема да ги изгреба вашите седишта во автомобилот, погоден за деца. Долготрајно ќе ги чува вашите седишта чисти, без траги и гребнатини.
Димензии – 81×49 cm.

TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top