PRAXIS Организер за багажник - 33224 ЦЕНА: 641 ден
PRAXIS Заштита за задно седиште - 33226 ЦЕНА: 856 ден

PRAXIS Организер за багажник – 33225

Има на залиха

Шифра:33225

ЦЕНА: 856 ден

PRAXIS Organizer za bagaznik – 33225

Издржлив и отпорен организер за во вашето возило. Екстра издржлива ткаенина , отпорна на вода и лесен за чистење.Користете го вашиот организер за секогаш да биде уреден вашиот простор.

Големина – 63x39x25 cm.

Тежина 1.3 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе