PRAXIS Страничен организер за складирање - 33221 ЦЕНА: 299 ден
PRAXIS Организер за багажник - 33225 ЦЕНА: 799 ден

PRAXIS Организер за багажник – 33224

Има на залиха

Шифра:33224

ЦЕНА: 599 ден

PRAXIS Organizer za bagaznik – 33224

Издржлив и отпорен организер за во вашето возило. Екстра издржлива ткаенина , отпорна на вода и лесен за чистење.Користете го вашиот организер за секогаш да биде уреден вашиот простор.
Големина – 38x30x25 cm.

Тежина 0.510 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе