PRAXIS Продолжеток за безбедносен ремен - 89162 ЦЕНА: 249 ден
PRAXIS Универзален организер за седиште во автомобил - 33223 ЦЕНА: 499 ден

PRAXIS Микрофибер крпа плус – 4219

Има на залиха

Шифра:4219

ЦЕНА: 349 ден

PRAXIS Mikrofiber krpa plus – 4219
Микрофибер крпа за долг работен за идеално и брзо сушење на возилото. Висококвалитетна микрофибер крпа има широки мрежи, за совршено бришење без траги од вода.
Со заоблени агли и зашиени рабови.

Тежина 0.254 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе