Busy® Држач за мобилен 3 во 1- 50718 ЦЕНА: 536 ден
Praxis Универзални патосници Matrix - 52284 ЦЕНА: 954 ден

Praxis Универзални патосници Kelly – 52251

Има на залиха

Шифра:52251

ЦЕНА: 921 ден

Praxis Универзални патосници Kelly – 52251

Количина: 4 ком.

Приспособливи за секој тип на возило

Нелизгачка подлога

3Д модели со цел да се задржи водата на патосникот

Лесни за чистење

Тежина 4 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе