Нема на залиха
Фрижидер за во автомобил 24лит. 72795 ЦЕНА: Original price was: 6,000 ден.Current price is: 4,799 ден.
Мото Старт спреј 400мл. МА 19553 ЦЕНА: 213 ден

Правозмукалка за во автомобил 12V 75W 74084

Нема на залиха

Шифра:74084

ЦЕНА: 707 ден

Нема на залиха

Pravosmukalka za vo avtomobil 12V 75W 74084

Максимална моќ на всисување (2300 PA)

Работи на напон од 12V (со приклучок на запалка)

Моќност 75W

Може да се користи на мокра и сува површина

Должина на кабел – 3 м.

Користи струја со моќност – 4-5А

Максимална амп. 6А

Тежина 0.7 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Правозмукалка за во автомобил 12V 75W 74084”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе