Паметен полнач за акумулатор Praxis - 60 - 52410 ЦЕНА: 1,504 ден
Сијалици Philips H1 Long Life Eco vision 2Ком. - 362558 ЦЕНА: 512 ден

Полнач за акумулатор -150W Praxis – 52412

Достапен

Шифра:52412

ЦЕНА: 2,100 ден

Спореди

Polnac za akumulator  – 150W Praxis – 52412

– Контролирани од микропроцесори

– Максимална излезна струја е прилагодлива од 10 засилувачи за 6V Или 12V

– Повеќенаменско полнење овозможува постојана струја за помалку топлина за да се спречи оштетување на акумулаторот.

Тежина 1.23 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Полнач за акумулатор -150W Praxis – 52412”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе