Полир и восок Nano - 207300 ЦЕНА: 1,120 ден
Гел за пластика за надворешност - Sonax 210300 ЦЕНА: 1,120 ден

Полир + восок SONAX XTREME – 207100

Достапен

Шифра:207100

ЦЕНА: 610 ден

Спореди

Polir+Vosok SONAX XTREME  – 2 Hybrid NPT 207100

Производ со средно абразивен ефект против фини гребнатини и магла. Заедно со новата Hybrid NetProtection технологија, оптималната рамнотежа на екстремно фини полирачки гранули дава нова боја на бои, длабочина на бои и заштита. Хибридната NetProtection технологија ги комбинира специјалните неоргански и органски компоненти со траен, водоотпорен слој. Површината плени со нежна мазност, брилијантен висок сјај и одличен ефект.

Тежина 0.59 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Полир + восок SONAX XTREME – 207100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе