Капак за плин Praxis - F-14 mm. 89002 ЦЕНА: 83 ден
Пена за кожа Profiline 1л. - Sonax 270300 ЦЕНА: 1,411 ден

Полир за стакло Sonax ProfiLine – 273141

Има на залиха

Шифра:273141

ЦЕНА: 1,500 ден

Polir za staklo Sonax Profiline – 273141

За отстранување на лесно изгребани, матирани и лесно оштетени шофершајбни и прозорци од плексиглас. Не содржи силикон. Нето: 250 мл.

Тежина 0.38 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полир за стакло Sonax ProfiLine – 273141”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе