Активен шампон Sonax - Extreme 214200 ЦЕНА: 400 ден
Чистач на бандажи - Sonax Extreme 230500 ЦЕНА: 2,867 ден

Полир паста Sonax Finish 224300

Достапен

Шифра:224300

ЦЕНА: 2,930 ден

Спореди

Polir pasta Sonax Finish 224300

Иновативен полир за крајно полирање во 1 чекор на стругани површини, локализирани оштетувања на бојата или распрскувања на боја. Без силикон. Нето: 1 л.

Тежина 1.24 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Полир паста Sonax Finish 224300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе