Попуст
Полир и восок во боја Sonax - плава 296241 ЦЕНА: 256 ден
Полир и восок во боја Sonax - бела 296041 ЦЕНА: 256 ден

Полир и восок во боја Sonax – црна 296141

Достапен

Шифра:296141

ЦЕНА: 256 ден

Боја: Црна
Спореди

Polir i vosok vo boja Sonax – crna 296141

Полир во боја со природен Карнауба восок за сите стандардни и металик бои. Пигментите во боја ги покриваат малите гребаници. На обоените површини им дава моќен блесок и брилијантен висок сјај кој трае со месеци. Обезбедува извонредна долготрајна заштита. Чисти, полира и заштитува во една операција. Боја: црна. Нето: 250 мл.

Тежина 0.301 kg
Боја

Црна

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Полир и восок во боја Sonax – црна 296141”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе