Попуст
Полир и восок во боја Sonax - црна 296141 ЦЕНА: 256 ден
Полир и восок во боја Sonax - црвена 296441 ЦЕНА: 256 ден

Полир и восок во боја Sonax – бела 296041

Достапен

Шифра:296041

ЦЕНА: 256 ден

Боја: Бела
Спореди

Polir i vosok vo boja Sonax – bela 296041

Полир во боја со природен Карнауба восок за сите стандардни и металик бои. Пигментите во боја ги покриваат малите гребаници. На обоените површини им дава моќен блесок и брилијантен висок сјај кој трае со месеци. Обезбедува извонредна долготрајна заштита. Чисти, полира и заштитува во една операција. Боја: бела. Нето: 250 мл.

Тежина 0.301 kg
Боја

Бела

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Полир и восок во боја Sonax – бела 296041”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе