Кровен куфер ДИАМОНД ДУО 450л. црн - 4931 ЦЕНА: 20,000 ден
Подметка за седиште од бамбус КРЕМ - 456460 ЦЕНА: 388 ден

Подметка за седиште од бамбус СИВА – 456460

Достапен

Шифра:456460

ЦЕНА: 388 ден

Спореди

Podmetka za sediste od bambus SIVA- 456460

  • изработен од природен бамбус
  • не дозволува потење
  • супер дишлив материјал
  • универзален
Тежина 0.600 kg
Боја

Сива

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Подметка за седиште од бамбус СИВА – 456460”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе
Follow by Email
Instagram