Кровни носачи Menabo za inter.reling 1200 - 4150 ЦЕНА: 4,410 ден
Адитив за дизел гориво -40 Profitech 500ml. - 19065 ЦЕНА: 383 ден

Пластични Стеги за снег 10 ком. – 948201

Има на залиха

Sku:948201

ЦЕНА: 680 ден

Спореди

Plasticni Stegi za sneg 10 kom. – 948201

  • Лесни и едноставни за монтажа и демонтажа
  • Двоен систем за заклучување
  • Наменети се за употреба на мраз, снег и кал
  • Наменети се за предните тркала
  • Ланците се за еднократна употреба
  • Одговараат на сите гуми со бандажи до 22″
Weight 0.400 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пластични Стеги за снег 10 ком. – 948201”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top