Пластична туба Praxis - 10 l. - канистер (EU) 98806 ЦЕНА: 399 ден
Канистер метален Praxis - 20 л. 22411 ЦЕНА: 1,240 ден

Пластична туба Praxis 20 l. – канистер (EU) 98807

Достапен

Шифра:98807

ЦЕНА: 650 ден

Спореди

Plasticna tuba Praxis 20 l. – kanister (EU) 98807

Тежина 1.00 kg
Големина

10L, 20L, 5L

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Пластична туба Praxis 20 l. – канистер (EU) 98807”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе