Пластична туба Praxis - 5 l. - канистер (EU) 98805 ЦЕНА: 268 ден
Пластична туба Praxis 20 l. - канистер (EU) 98807 ЦЕНА: 599 ден

Пластична туба Praxis – 10 l. – канистер (EU) 98806

Достапен

Шифра:98806

ЦЕНА: 368 ден

Спореди

Plasticna tuba Praxis – 10 l. – kanister (EU) 98806

Тежина 0.06 kg
Големина

10L, 20L, 5L

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Пластична туба Praxis – 10 l. – канистер (EU) 98806”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе