Нема на залиха
Philips ЛЕД H7-H18 Ултинон (2 ком) 12V 16W +80% - 256855 ЦЕНА: 2,490 ден
Philips ЛЕД H11 Ултинон (2 ком) 12V 20W +80% - 257155 ЦЕНА: 2,490 ден

Philips ЛЕД H4-H19 Ултинон (2 ком) 12V 20W +80% – 256545

Нема на залиха

Шифра:256545

ЦЕНА: 2,690 ден

Нема на залиха

Philips LED H4-H19 Ultinon Access +80%

Надградете ги фаровите на вашето возило со LED сијалици на Philips Ultinon Access. Овие сијалици се брзи и лесни за инсталирање како халогени сијалици! Подобрете ја вашеата светлина и видливост со 80% дополнителна осветленост и уживајте во најновата LED технологија во вашиот автомобил.

Plug-and-play инсталација

Подобри перформанси на светлосниот зрак од халогена сијалица

Во согласност со автомобилските стандарди

Долготрајни перформанси

2 ком. во пакување

1 година гаранција

Тежина 0.15 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе