Нема на залиха
Philips H4 White Vision Ultra + W5W - 354909 ЦЕНА: 1,575 ден
Philips H7 Racing Vision GT200 - 577928 ЦЕНА: 2,385 ден

Philips H7 White Vision Ultra + W5W – 354959

Нема на залиха

Шифра:354959

ЦЕНА: 2,069 ден

Нема на залиха

Philips H7 White Vision Ultra + W5W – 354959
– Боја на светлина – 4200 k
– Стилизиран и кул изглед
– Сосема нов изглед на вашиот автомобил
– Зголемена видливост на патиштата без нарушување и заслепување на останатите возачи
– вкупно 4 ком. (2 ком. H7 и 2 ком. позиција W5W)

Тежина 0.050 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе