Нема на залиха
Philips H7 White Vision Ultra + W5W - 354959 ЦЕНА: 2,069 ден
Philips LED Ultinon за магла PRO5000 - 776631 ЦЕНА: 10,650 ден

Philips H7 Racing Vision GT200 – 577928

Нема на залиха

Шифра:577928

ЦЕНА: 2,385 ден

Нема на залиха

Philips H7 Racing Vision GT200 – 577928
Најмоќната халогена сијалица, креирана за страствени возачи. Неверојатни преформанси, нуди до 200% поголема осветленост. Вашите реакции ќе бидат побрзи и побезбедно возење.
– До 200% повеќе светлина од стандардната сијалица
– 80 метри зголемена видливост на патиштата
– Прецизно осветлување и издрживост
– 3500 к (боја на светло)
– Сертифицарни за употреба на јавните патишта

Тежина 0.050 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе