Попуст
SONAX CUT & FINISH 5/5 - 225141 ЦЕНА: 1,067 ден
Супер сет кокпит спреј tropical, red summer и sonax крпа - 100660 ЦЕНА: 900 ден

Philips H4 Racing Vision GT200 – 575528

Има на залиха

Шифра:575528

ЦЕНА: 1,943 ден

Philips H4 Racing Vision GT200 – 575528

Најмоќната халогена сијалица, креирана за страствени возачи. Неверојатни преформанси, нуди до 200% поголема осветленост. Вашите реакции ќе бидат побрзи и побезбедно возење.
– До 200% повеќе светлина од стандардната сијалица
– 80 метри зголемена видливост на патиштата
– Прецизно осветлување и издрживост
– 3500 к (боја на светло)
– Сертифицарни за употреба на јавните патишта

Тежина 0.100 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе