Полир за стакло Sonax ProfiLine - 273141 ЦЕНА: 1,070 ден
Капак за плин Praxis - F-10 mm. 89001 ЦЕНА: 80 ден

Пена за кожа Profiline 1л. – Sonax 281300

Достапен

Шифра:281300

ЦЕНА: 1,320 ден

Спореди

Pena za kozha Profiline 1l. – Sonax 281300

Средство за чистење на пена со дополнителна моќност за висококвалитетни кожни мебели направени од пигментирана мазна кожа. Отстранува дури и тврдоглава нечистотија без да ја истепа или да ја нападне кожата.

Тежина 1.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Пена за кожа Profiline 1л. – Sonax 281300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Audi
Врати се горе