Брза заштита Profiline - Sonax 288405 ЦЕНА: 1,013 ден
Отстранувач на гребаници - Sonax 305000 ЦЕНА: 699 ден

Пена за кожа Sonax ProfiLine – 289300

Достапен

Шифра:289300

ЦЕНА: 640 ден

Спореди

Pena za koza Sonax Profiline – 289300

Специјален производ за чистење и одржување на површините од мека кожа во внатрешноста на возилото како седишта, кожните делови на моторите, мебел итн. Ја отстранува нечистотијата, маслото и истовремено ја одржува кожата екстремно еластична без да постане лизгава. Вистинскиот восок од пчели обезбедува извонредна отпорност од вода. Не содржи боја, со што е погодна за кожни површини во секаква боја. Идеална за возилата со греење на седиштата и за перфорирани кожни површини. Со мирис на кожа и УВ заштита. Без силикон. Нето: 400 мл.

Тежина 0.47 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Пена за кожа Sonax ProfiLine – 289300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе