Мото Старт спреј 400мл. МА 19553 ЦЕНА: 198 ден
Штрафцигер 11 додатоци 900011 ЦЕНА: 138 ден

Организатор за во автомобил 954876

Има на залиха

Шифра:954876

ЦЕНА: 380 ден

Organizator za vo avtomobil 954876
– димензии 46 см. ширина, 28 см. висина и 15см. длабочина
– леплива трака за зацврстување
– изработена од квалитетен материјал
– доволен простор за голем број производи

Тежина 0.170 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организатор за во автомобил 954876”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе