Попуст
Modula Кровен куфер Ciao 340 сив - 20045 ЦЕНА: 13,800 ден
Narva LED сијалици H1 12/24V 6500k - 180573 ЦЕНА: 3,550 ден

Narva LED сијалици H7 12/24V 6500k – 180333

Достапен

Шифра:180333

ЦЕНА: 3,550 ден

Спореди

Narva LED sijalici H7 12/24V 6500k – 180333
Нова генерација на ЛЕД сијалици
– Стилски изглед со бело светло до 6500к
– Прецизен зрак за зголемена безбедност
– Компатибилна со повеќето возила и камиони
– Моќност 24W
– PX26d
– Континуирано ладење
Гаранција на производ – 2 години.

Тежина 0.100 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе