Попуст
Narva LED сијалици H7 12/24V 6500k - 180333 ЦЕНА: 3,550 ден
Narva LED магленки RPL2 12/24V 6500k - 180363 ЦЕНА: 3,550 ден

Narva LED сијалици H1 12/24V 6500k – 180573

Достапен

Шифра:180573

ЦЕНА: 3,550 ден

Спореди

Narva LED sijalici H1 12/24V 6500k – 180573
– Стилски изглед со бело светло до 6500к
– Прецизен зрак за зголемена безбедност
– Компатибилна со повеќето возила и камиони
– Моќност 24W
– PX26d
Гаранција на производ – 2 години.

Тежина 0.100 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе