NARVA H7 Range Power 110% 12V 55W 3350K (2 сијалици) - 480628 ЦЕНА: 1,393 ден
NARVA Сијалица H4 12V 60/55W - 486808 ЦЕНА: 729 ден

NARVA H7 Xenon Look 12V 55W 4500K (2 сијалици) – 486078

Има на залиха

Шифра:486078

ЦЕНА: 1,071 ден

NARVA H7 Xenon Look 12V 55W 4500K (2 сијалици) – 486078

Обезбедуваат студена бела боја 4500К со сличен ефект на ксенон. Го подобруваат изгледот на вашиот автомобил.

Пакување – 2 сијалици.

Тежина 0.04 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе