MrandMrs Освежувач Forest - Пеперутка Сина - 294670 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Освежувач спреј Cesare - Бел - 291273 ЦЕНА: 329 ден

MrandMrs Освежувач спреј Cesare – Жолт – 291297

Има на залиха

Шифра:291297

ЦЕНА: 329 ден

MrandMrs Osvezuvac sprej Cesare – Zolt – 291297

Cesare може да се вклопи во сите видови возила и простори во вашиот дом. Уникатниот дизајн овозможува расфрлање на мирисот во внатрешноста на автомобилот и внатрешноста на плакарот или домот. Производот содржи состојки кои се борат против непријатните мириси и создаваат релаксирачка атмосфера, полна со задоволство. Произведено во Италија. Дизајниран од Лука Траци.

Тежина 0.130 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе