MrandMrs Освежувач спреј Cesare - Бел - 291273 ЦЕНА: 329 ден
MrandMrs Освежувач спреј Cesare - Црвен - 291310 ЦЕНА: 329 ден

MrandMrs Освежувач спреј Cesare – Црн – 291280

Има на залиха

Sku:291280

ЦЕНА: 329 ден

Спореди

MrandMrs Osvezuvac sprej Cesare – Crn – 291280

Cesare може да се вклопи во сите видови возила и простори во вашиот дом. Уникатниот дизајн овозможува расфрлање на мирисот во внатрешноста на автомобилот и внатрешноста на плакарот или домот. Производот содржи состојки кои се борат против непријатните мириси и создаваат релаксирачка атмосфера, полна со задоволство. Произведено во Италија. Дизајниран од Лука Траци.

Weight 0.130 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top