MrandMrs Освежувач спреј Cesare - Жолт - 291297 ЦЕНА: 353 ден
MrandMrs Освежувач спреј Cesare - Црн - 291280 ЦЕНА: 353 ден

MrandMrs Освежувач спреј Cesare – Бел – 291273

Има на залиха

Шифра:291273

ЦЕНА: 353 ден

MrandMrs Osvezuvac sprej Cesare – Bel – 291273

Cesare може да се вклопи во сите видови возила и простори во вашиот дом. Уникатниот дизајн овозможува расфрлање на мирисот во внатрешноста на автомобилот и внатрешноста на плакарот или домот. Производот содржи состојки кои се борат против непријатните мириси и создаваат релаксирачка атмосфера, полна со задоволство. Произведено во Италија. Дизајниран од Лука Траци.

Тежина 0.13 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе