Сет SONAX Полир се во едно + Топка за полирање - 100672 ЦЕНА: 2,000 ден
MrandMrs Освежувач BIG JOY - тиркиз 296582 ЦЕНА: 191 ден

MrandMrs Освежувач BIG JOY – бел 296575

Има на залиха

Шифра:296575

ЦЕНА: 191 ден

MrandMrs Osvezuvac BIG JOY – bel 296575
Big Joy е спортски лик, инспириран од светот на автомобилските трки.

Дизајниран од Luca Trazzi и направен од миризлива EVA, Big Joy е дизајниран за луѓе кои сакаат трендовски дизајн, спортски изглед и трки со автомобили.

Едноставно ставете го Big Joy на отворот за воздух на автомобилот и уживајте во пријатниот мирис!

Тежина 0.024 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе