MrandMrs Cesare Освежувач Cedar Wood (Црн) - 331191 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Cesare Освежувач Orange (Портокалов) - 331214 ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Освежувач Vanilla (Жолт) – 331207

Достапен

Шифра:331207

ЦЕНА: 299 ден

Спореди

MrandMrs Cesare Osvezuvac Vanilla – 331207

MrandMrs CESARE ваш придружник во патувањето, освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци
Тежина 0.025 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе