MrandMrs Cesare Освежувач Citrus & Musk (Розев) - 331238 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Cesare Освежувач Noble Oud (Златен) - 291396 ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Освежувач Portofino (Син) – 291495

Има на залиха

Шифра:291495

ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Osvezuvac Portofino – 291495

MrandMrs CESARE ваш придружник во патувањето, освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци
Тежина 0.025 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе