MrandMrs Cesare Освежувач Orange (Портокалов) - 331214 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Cesare Освежувач Citrus & Musk (Розев) - 331238 ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Освежувач Peppermint (Црвен) – 331221

Има на залиха

Шифра:331221

ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Osvezuvac Peppermint – 331221

MrandMrs CESARE ваш придружник во патувањето, освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци
Тежина 0.025 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе