MrandMrs Cesare Освежувач Vanilla (Жолт) - 331207 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Cesare Освежувач Peppermint (Црвен) - 331221 ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Освежувач Orange (Портокалов) – 331214

Има на залиха

Шифра:331214

ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Osvezuvac Orange – 331214

MrandMrs CESARE ваш придружник во патувањето, освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци
Тежина 0.025 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе